Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/thefoxcote.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/thefoxcote.com/modules/block/block.module).

Jak spędzić ciekawie czas w Zielonej Górze?

Przed nami czas weekendowych i letnich wyjazdów. Sporo młodzieży na pewno rozmyśla, gdzie tak naprawdę fajnie spędzić spędzić czas przykładowo podczas najdłuższego\długiego weekendu. Z pewnością miastem, które można odwiedzić jest położona na terenie Polski zachodniej Zielona Góra.

Restauracja
Author: patrick janicek
Source: http://www.flickr.com
Jednym z miast jakie znajdują się w Polsce zachodniej jest Zielona Góra. To ciekawe miejsce dla ludzi, które będą miały zamiar w sposób aktywny spędzić czas podczas wakacyjnych lub weekendowych wyjazdów. Zabytki architektury sakralnej oraz świeckiej, ogród botaniczny, najróżniejsze placówki kulturalne – w mieście każdy odszuka coś odpowiedniego dla siebie. Po trudach zwiedzania na pewno każdy turysta zechce odwiedzić restauracje zielona góra które oferuje.

Restauracje Zielona Góra które proponuje to nie tylko bary z klasyczną kuchnią polską, ale także spora liczba restauracji serwujących potrawy kuchni światowych. Na turystów czeka także bardzo duża liczba miejsc noclegowych. Jak je najłatwiej odszukamy? Oczywiście za pomocą Internetu. Każdy, kto zamierza znaleźć nocleg powinien wpisać w internetową wyszukiwarkę hasło „hotele zielona góra”, aby po chwili uzyskać dostęp do stron www hoteli znajdujących się w mieście i jego niedalekich okolicach.

Hotele Zielona Góra to oferta skierowana do mocniej i mniej zamożnych klientów. Jak już wspomniano jedną z bardziej fascynujących atrakcji do zwiedzania Zielonej Góry jest ogród botaniczny. Pośród licznych ogrodów tego rodzaju na terenie naszego kraju ten w Zielonej Górze ma najkrótszą historię. Otwarto go dla zwiedzających dopiero w roku 2007.

Jeżeli taka kwestia Cię intryguje, to kliknij tutaj, ponieważ bardzo zbliżone treści publikuje właśnie ten artykuł. On również jest wartościowy.

Częścią zielonogórskiego ogrodu takiego pokroju jest mini zoo, które tak naprawdę w ogromnej ilości będą zwiedzały rodziny z dziećmi. Miasto poniosło bardzo niewielkie zniszczenia w okresie drugiej wojny światowej.

Dlatego też Zielona Góra może się poszczycić kilkoma zabytkowymi nieruchomościami, które zostały wzniesione w średniowieczu. Z tego czasu pochodzi między innymi konkatedra pod wezwaniem Świętej Jadwigi. Mniej więcej czterysta lat mniej liczy sobie kolejny sakralny zabytek miasta - kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej. Jeśli zostanie nam trochę wolnego czasu, należy go poświęcić na spacer po wyjątkowym Starym Rynku.