Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/thefoxcote.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/thefoxcote.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/thefoxcote.com/includes/menu.inc).

Jak zdrowo i bezpiecznie przechowywać żywność? Zgrzewarki tacek rozwiąże problem

Dawniej przyrządzenie imprezy dla gości trwało przynajmniej 2 dni. Dzisiaj trwa kilka minut. Należy tylko wybrać się do okolicznej restauracji i zdecydować się na parę potraw z karty dań. Ewentualnie zarezerwować miejsce w lokalu.

fotos - kawa
Author: Olgierd Rudak
Source: http://www.flickr.com
kawa - ogląd
Author: Olgierd Rudak
Source: http://www.flickr.com
Imieniny, chrzciny, komunie lub też osiemnaste urodziny – to najczęstsze rodzaje przyjęć, dla których decydujemy się na lokal. To takie nowoczesne i komfortowe. Niewiele osób wybierają kilkudniowe zakupy,marynowania, gotowania albo pieczenia, zmniejszając tak niewielki, zwykle weekendowy czas na kuchnię. Wiele osób zrobi dosłownie wszystko, byle by nie tracić jakże coraz cenniejszego czasu, którego na wypoczynek z roku na rok jest coraz mniej. Tradycjonaliści nie korzystają z lokalu na rzecz cateringu. Ktoś, kto ma swój własny ogród i sprzyja mu przyjazna pogoda, może bez problemu zorganizować przyjęcie na dworze. I wszyscy goście na pewno będą zadowoleni!

Z każdym rokiem coraz więcej Polaków korzysta z usług cateringu również na święta. Uwzględniając, że rodziny nie są już tak liczne, jak 20-30 lat temu, cena zamówienia gotowych potraw w sklepie czy restauracji często jest równy lub trochę mniejszy niż cena samodzielnego przygotowania wszystkiego w domu. Również ludzie będące na diecie coraz częściej zgłaszają się do wyspecjalizowanych w żywności dietetycznej firm cateringowych, dzięki czemu mogą mniej czasu spędzić w kuchni, a więcej temu, czego najmocniej potrzebują – treningom, zachowując przy tym zbilansowane menu na każdy dzień miesiąca. I zostają jeszcze osoby samotne, które ze względu na nieopłacalność gotowania posiłków dla jednej osoby zwyczajnie rezygnują z samodzielnego gotowania i coraz chętniej wybierają rozwiązania z zewnątrz.

Jakie ma catering opakowania, to już zależne jest od samej firmy. Zwykle większość pakowana jest w tacki do zgrzewarek. zgrzewarki tacek to specjalne urządzenia, za pośrednictwem których można zapakować wszystkie płynne posiłki, jak: zupy, sosy, sałatki oraz inne tego rodzaju potrawy. Na rynku istnieją różnego typu warianty zgrzewarki tacek – dostępne ezarówno w wersji ręcznej jak również półautomatycznej.

Catering coraz częściej gości na naszych stołach – w domu, w pracy, na przyjęciu u znajomych. Stał się niezastąpioną formą obsługi gastronomicznej różnych imprez firmowych, bankietów, szkoleń. Coraz częściej korzystają z niego także różne ośrodki dla dzieci, takie jak żłobki lub przedszkola, które nie mają dostępu do kuchni. Stąd też catering jest główną formą podawania dzieciom posiłków. Współczesne firmy cateringowe są na tyle wyspecjalizowane, że potrafią przygotować zdrowy i niedrogi posiłek dla każdego, a catering opakowania są na tyle urozmaicone, że możemy w nich zamieścić każdy rodzaj żywności – na mniejszy i większy głód.