Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/thefoxcote.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/thefoxcote.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/thefoxcote.com/includes/menu.inc).

Parę zdań odnośnie wodnych fajek

Na pierwszy ogień kwestia węgielków. Do ćmienia sziszy używa się 2 typów węgielków: naturalnych jak też samozapalających. Te naturalne występują w różnych odmianach oraz kształtach. Są one wytwarzane z łupin kokosa bądź też rozmaitego rodzaju drzew. Łuski zostają mielone oraz prasowane. Ich największą zaletą jest naturalność nie mają w sobie żadnych substancji, jakie przyspieszyłyby rozpalanie węgielka. Jednakże może to być także minus, bowiem zapałki albo zapalniczka mogą się w owym zadaniu najzwyklej nie sprawdzić. Następnym typem węgielków są węgielki samozapalające. Są one produkowane z drzewnego węgla zmielonego po czym sprasowanego w krążki jak też nasączonego substancjami ułatwiającymi rozpalenie. W ciągu kilku sekund będą gotowe do zastosowania. Jakkolwiek z substancjami samozapalającymi łączy się pewien minus – niezbyt miły zapach podczas rozpalania.

Fajka wodna dobra na Chillout
Author: Helen Penjam
Source: http://www.flickr.com
Szukając właściwego sklepu z produktami do fajki wodnej kieruj się głównie opiniami innych kontrahentów.

Czy ten temat wpadł Ci w oko? Jeśli tak, to pójdź do oferty (http://cukier-krolewski.pl/przepisy/babeczki-marchewkowe/) oraz zobacz informacje, w które obfituje inny portal.

To właśnie oni zawsze są najlepszymi krytykami i podpowiedzą Ci, z jakiego powodu warto lub nie warto korzystać z usług tego sprzedawcy. Jeśli będziesz miał jakieś wątpliwości to wtedy napisz wiadomość prywatną do danego sklepu i spytaj o to co Cię trapi.

O ile typowego papierosa bierze się z pudełka i zwyczajnie pali, to fajki będą już potrzebować odpowiedniego zakupu. Przeciętna wodna fajka złożona jest z paru części, wśród jakich można wyróżnić korpus, dzban, wąż a także zbiornik na tytoń zwany cybuchem. Zależnie od producenta i kraju pochodzenia dane części robi się z drewna, metalu, tworzyw sztucznych czy szkła. Wodne fajki oferowane są w bardzo dużej liczbie wzorów, najprostsze mają około kilkunastu centymetrów wysokości i są idealne do zastosowań domowych, a są też długie, bogato zdobione na prawie metr. W sklepach są również dostępne liczne akcesoria do fajki (polecamy ten sklep), dzięki którym można dbać o jej należytą czystość.

Fajka wodna
Palenie tego typu fajki, czyli wodnej będzie coraz bardziej popularne także w naszym kraju. W takiej fajce może być spalany susz z owoców lub melasę. Melasa fajka wodna (kliknij aby przejść do sklepu) to niezwykle wilgotny tytoń, gdzie jednym ze składników będzie głównie melasa. Melasa fajka wodna nie jest zdatna do palenia w typowych fajkach. Wodne odmiany fajek, których używa się w państwach arabskich, lecz także w Polsce zwane będą shisha.

Mimo to wielbicieli spędzania w ten sposób czasu nie brak, a niektóre osoby twierdzą, że dym z sziszy jest o wiele bardziej atrakcyjny niż ten z papierosów. Jedno jest pewne – lepiej jak już stawiać na tytoń jak najwyższej jakości, a węgielki do fajki wodnej zakupywać w sprawdzonych sklepach. Najlepiej jeżeli produkty te są naturalne. Być może będzie trudniej je zapalić, niż te nasączane łatwopalnymi substancjami, ale na pewno będzie to lepsze wyjście dla naszego zdrowia. Pamiętajmy również, że w trakcie wspólnego palenia łatwo nabawić się opryszczki, bądź gruźlicy, co może być tak samo niebezpieczne, jak nawdychanie się dwutlenku węgla.