Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/thefoxcote.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/thefoxcote.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/thefoxcote.com/includes/menu.inc).

Parę zdań odnośnie wodnych fajek

Na pierwszy ogień kwestia węgielków. Do ćmienia sziszy używa się 2 typów węgielków: naturalnych jak też samozapalających. Te naturalne występują w różnych odmianach oraz kształtach. Są one wytwarzane z łupin kokosa bądź też rozmaitego rodzaju drzew. Łuski zostają mielone oraz prasowane. Ich największą zaletą jest naturalność nie mają w sobie żadnych substancji, jakie przyspieszyłyby rozpalanie węgielka. Jednakże może to być także minus, bowiem zapałki albo zapalniczka mogą się w owym zadaniu najzwyklej nie sprawdzić. Następnym typem węgielków są węgielki samozapalające. Są one produkowane z drzewnego węgla zmielonego po czym sprasowanego w krążki jak też nasączonego substancjami ułatwiającymi rozpalenie. W ciągu kilku sekund będą gotowe do zastosowania. Jakkolwiek z substancjami samozapalającymi łączy się pewien minus – niezbyt miły zapach podczas rozpalania.

Fajka wodna dobra na Chillout
Author: Helen Penjam
Source: http://www.flickr.com
Szukając właściwego sklepu z produktami do fajki wodnej kieruj się głównie opiniami innych kontrahentów. To właśnie oni zawsze są najlepszymi krytykami i podpowiedzą Ci, z jakiego powodu warto lub nie warto korzystać z usług tego sprzedawcy. Jeśli będziesz miał jakieś wątpliwości to wtedy napisz wiadomość prywatną do danego sklepu i spytaj o to co Cię trapi.

O ile typowego papierosa bierze się z pudełka i zwyczajnie pali, to fajki będą już potrzebować odpowiedniego zakupu. Przeciętna wodna fajka złożona jest z paru części, wśród jakich można wyróżnić korpus, dzban, wąż a także zbiornik na tytoń zwany cybuchem. Zależnie od producenta i kraju pochodzenia dane części robi się z drewna, metalu, tworzyw sztucznych czy szkła. Wodne fajki oferowane są w bardzo dużej liczbie wzorów, najprostsze mają około kilkunastu centymetrów wysokości i są idealne do zastosowań domowych, a są też długie, bogato zdobione na prawie metr. W sklepach są również dostępne liczne nabijarka do papierosów do fajki (polecamy ten sklep), dzięki którym można dbać o jej należytą czystość.

Fajka wodna
Palenie tego typu fajki, czyli wodnej będzie coraz bardziej popularne także w naszym kraju. W takiej fajce może być spalany susz z owoców lub melasę. Melasa fajka wodna (kliknij aby przejść do sklepu) to niezwykle wilgotny tytoń, gdzie jednym ze składników będzie głównie melasa. Melasa fajka wodna nie jest zdatna do palenia w typowych fajkach. Wodne odmiany fajek, których używa się w państwach arabskich, lecz także w Polsce zwane będą shisha.

Mimo to wielbicieli spędzania w ten sposób czasu nie brak, a niektóre osoby twierdzą, że dym z sziszy jest o wiele bardziej atrakcyjny niż ten z papierosów. Jedno jest pewne – lepiej jak już stawiać na tytoń jak najwyższej jakości, a węgielki do fajki wodnej zakupywać w sprawdzonych sklepach. Najlepiej jeżeli produkty te są naturalne.

Jeżeli ciekawią Cię opisane w niniejszym artykule tematy i masz chęć zobaczyć więcej informacji na tego typu temat - kliknij tu kurs kadry i płace warszawa.

Być może będzie trudniej je zapalić, niż te nasączane łatwopalnymi substancjami, ale na pewno będzie to lepsze wyjście dla naszego zdrowia. Pamiętajmy również, że w trakcie wspólnego palenia łatwo nabawić się opryszczki, bądź gruźlicy, co może być tak samo niebezpieczne, jak nawdychanie się dwutlenku węgla.