Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/thefoxcote.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/thefoxcote.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/thefoxcote.com/includes/menu.inc).

Typowe usługi hotelowe na celowniku klientów, czyli kilka słów na temat wymagań współczesnych Polaków.

Nowinką na rynku hotelarskim są mniej standardowe usługi, które pomalutku zaczynają wzbudzać dosyć duże zainteresowanie wśród bardziej kapryśnych konsumentów. Na przykład w niektórych krajach europejskich można już zamówić pokój w pensjonacie przeznaczonym jedynie dla osób pełnoletnich. O chwili wytchnienia w ciszy marzą zarówno bez przerwy zajęci biznesmeni, jak i małżeństwa po siedemdziesiątce, a płacz niemowląt i piski czterolatków mogą być naprawdę denerwujące. Za kilka lat może i w Polsce będą prężnie funkcjonować tego rodzaju placówki, zresztą pierwsze już są, ale póki co właściciele hoteli są zmuszeni sprostać bardziej oczywistym wymaganiom.

Pokój hotelowy w Gdańsku
Author: Chris
Source: http://www.flickr.com
Gdańsk to ogromne miasto, przy tym położone niedaleko niemieckiej granicy, zatem licznie przybywają tutaj przedsiębiorcy i żądni wrażeń wczasowicze. Na wszystkich klientów czekają pokoje w trzygwiazdkowym albo pięciogwiazdkowym standardzie. Jednakże hotel Gdansk to w końcu nie wyłącznie świetnie wyposażone miejsca noclegowe. I przedsiębiorcy, i goście z Ameryki, i polscy turyści spodziewają się, że w hotelowej restauracji zamówią pyszne śniadanie, pierwszorzędny obiad i wykwintną kolację. Dobry hotel zapewni też bezpieczne miejsce parkingowe i bezprzewodowy dostęp do internetu.

Zapoznaj się z optymalną ofertą ofertą transferu na lotnisko - Travel Gdańsk.

Nocleg (sprawdź na http://noclegidlafirm.pl/) w pokoju innym niż własna sypialnia wiąże się niekiedy z pewnymi niedogodnościami, np. wczasowiczom, którzy przyjechali z terenów typowo wiejskich będzie przeszkadzać hałas dobiegający z ulicy. Ilu gości, tyle oczekiwań, chociaż w zasadzie udaje się je dosyć łatwo sprowadzić do wspólnego mianownika. Dla jednych przybyszów nocleg to nade wszystko pokój z wydzieloną łazienką, tymczasem dla drugich bezpłatna buteleczka wody mineralnej na stoliczku i możliwość skorzystania z czajnika elektrycznego. Na szczęście wspomniane powyżej udogodnienia stały się już standardem.

Dla dyrektorów hoteli zadowolenie klientów wydaje się mieć kluczowe znaczenie. Urlopowicz za rok lub nawet za parę miesięcy może wrócić do konkretnego miasta i powtórnie wybrać usługi, z których kiedyś był wyjątkowo zadowolony. Dodatkowo w sieci ci niezadowoleni goście mogą po prostu odradzać internautom nocleg w określonym obiekcie, co wcześniej czy później z pewnością przełoży się na zyski, a ściślej ich spadek bądź nawet brak.