Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/thefoxcote.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/thefoxcote.com/modules/block/block.module).

Egzotyczna kuchnia, jakiej trzeba spróbować podróżując po Azji. Jakich potraw nie możemy pominąć?

landszaft - kuchnia
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Podróżowanie to nie tylko przyglądanie się zabytkom, poznawanie innych osób, kultur czy miejsc. To również smakowanie i odkrywanie nowych smaków. Dzięki temu możemy bardziej poznać klimat danego miejsca. Warto jest przebywając w nowym miejscu smakować nowych rzeczy. To jedyna w swoim rodzaju okazja aby skosztować innej niż nasza kuchni. W większych miejscowościach znajdziemy rzeczywiście sporo restauracji z kuchnią z różnych stron świata jednak to nie to samo. Jakie kierunki są najbardziej atrakcyjne jeśli chodzi o wyjątkowe smaki?

Organizacja wesela może być niezwykle emocjonalnym przeżyciem

zabawa weselna
Author: alex and mac
Source: http://www.flickr.com
Ceremonia ślubna i wesele, to dla większości par, najważniejszy moment w życiu. Jednak, by dokładnie tak się stało, trzeba włożyć w ich organizację mnóstwo wysiłku. Nie jest to krótki proces, a jego planowanie należy rozpocząć już dwa lata wcześniej.

Jak zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne?

Pokój hotelowy
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Do najistotniejszych spraw, które muszą zrealizować osoby zainteresowane zorganizowaniem przyjęcia weselnego na pewno zalicza się wynajem sali weselnej. Wielokrotnie jest on wręcz decydujący o tym, czy przyjęcie weselne będzie udane, czy też nie. Co prawda, inne aspekty, takie jak wybór sukni ślubnej czy zarezerwowanie konkretnych usług fotograficznych, a także wynajem zespołu, również mają niemałe znaczenie, jednak większość ludzi przyznaje, że to sala jest decydująca.

Masz swoją firmę? Zobacz, jak efektywnie zachęcić pracowników do pracy!

wycieczka pracownicza
Author: MoBikeFed
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach niezwykle ważny jest właściwy balans pomiędzy robotą a życiem osobistym - wie o tym praktycznie nie tylko każdy pracownik ale również oczywiście każdy pracodawca. Jeżeli chcesz, żeby Twoi pracownicy kochali swoją pracę i odrabiali ją efektywnie, wtedy z pewnością powinieneś poświęcić nieco pomysłu i pieniędzy na zapewnienie im udogodnień socjalnych - sprawdź, co sprawdzi się najlepiej!

Czy kwatery prywatne Szklarska Poręba nam oferuje? Pokoje Szklarska Poręba tanio może nam zagwarantować

ogląd - wakacje
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com
Trzeba przygotować wakacje w taki sposób, by wszystko nam się podobało. Wówczas będziemy mieli świadomość, że na pewno wypoczniemy, przez co będziemy mogli wrócić do zwyczajnych zadań z nową mocą. Co więcej, musimy namyślić się, w którym rejonie pragniemy wypocząć, tak byśmy mieli świadomość, że znajdziemy się w odpowiednim dla nas miejscu.

Zakopane stolicą naszych gór Tatr - dlaczego jest tak bardzo popularne pośród turystów.

tarty - widok gór
Author: Brandon Atkinson
Source: http://www.flickr.com
Zakopane nie bez podstawy jest nazywane stolicą zimową Tatr. Po pierwsze ma ku temu bardzo dobre położenie, tuż u stóp najwyższego pasma w naszym kraju czyli Tatr. Ale też od dawna rozwija się turystycznie, nie tylko pod kątem bazy noclegowej, lecz również atrakcji i rozrywek.

Jak właściwie zadbać o swoich pracowników? Pomysły na imprezy firmowe!

pejzaż - urlop
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy właściciel dużej czy mniejszej firmy na pewno doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż o pracowników należy odpowiednio dbać. W dzisiejszych czasach niezwykle popularne jest dbanie o tak zwany work-life balance, czyli po prostu równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak sprawić, aby Twoi pracownicy byli bardzo zadowoleni z pracy akurat dla Ciebie, a równocześnie mieli zapewnione wszelkiego rodzaju rozrywki, przeczytaj nasz artykuł - z pewnością dowiesz się z niego mnóstwa ciekawych rzeczy.

Jakiego typu eventy dla firm Warszawa oferuje? Jak wygląda integracja dla firm Warszawa może nam udowodnić

marina - urlop
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Należy wiedzieć, że im dokładniej będą znali się pracownicy, im bardziej będą ze sobą związani, tym wspanialej im będzie szła wspólna robota. Przez to pracodawcy muszą dawać własnym pracownikom jak najwięcej możliwości do dobrego poznawania się poza murami zakładu, dzięki czemu będą posiadali świadomość, że tak dobrany zespół poradzi sobie także z najtrudniejszym zadaniem.

We własnych planach podróżniczych nie możesz ominąć Torunia, jednego z ważniejszych miast w Polsce

góry - panorama
Author: Olgierd Rudak
Source: http://www.flickr.com
Wcześniej nie byłeś w Toruniu? Najwyższy czas, aby to przeistoczyć. W tym grodzie mieści się de facto multum zabytków, jakie trzeba obejrzeć oraz mnóstwo restauracji, w których grzechem byłoby nie skonsumowanie regionalnych potraw. W związku z tym odszukaj wolny weekend we własnym kalendarzu oraz ruszaj na podbój województwa kujawsko-pomorskiego, ponieważ faktycznie warto się tam wybrać, chociażby po to, żeby spróbować najlepszych na świecie pierników.

Pages