Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/thefoxcote.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/thefoxcote.com/modules/block/block.module).

Co trzeba załatwić z dużym wyprzedzeniem, gdy chodzi o przygotowanie wesela? Komu możemy powierzyć takie czynności?

fotos - miasto
Author: IzzetButan
Source: http://www.flickr.com
Istnieją takie okazje w życiu wielu osób, jakie obchodzi się hucznie. Dzień urodzin czy imieniny, chrzty albo komunie są niczym przy celebrowaniu dnia ślubu. Takie tradycyjne wesele trwa z reguły dwa dni oraz wymaga wielu przygotowań. Często rozpoczynamy od szukania odpowiedniego miejsca na przyjęcie weselne.

Hodowanie roślin – zajęcie odpowiedzialne i wymagające

Nasiona
Na pewno każdy z nas minimum raz hodował jakąś roślinkę – jeśli nie robił tego na własnej działce to zapewne w podstawówce przeprowadzał doświadczenie związane z hodowlą ziarnka fasoli. Takie dziecięce doświadczenie uczyło nas, że opiekowanie się roślinami z jednego punktu widzenia jest całkiem proste – starczy przygotować właściwe podłoże oraz regularnie podlewać. Jednakże z drugiego punktu widzenia dużo rzeczy może źle się potoczyć: możemy podlewać zbyt obficie, postawić roślinę w złym miejscu i tak dalej.

Można pracować w korporacji albo zarabiać na jej pracownikach. Jak? Dostarczając im jedzenie.

kawa - kadr
Author: Olgierd Rudak
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, iż rynek pracy w trakcie ostatnich dwóch dekad bardzo się zmienił. Do Polski weszły zagraniczne koncerny i zaczęły tu otwierać swoje centra serwisowe. W dużych polskich miastach jak grzyby po deszczu wyrastały szklane biurowce, zatrudniały absolwentów miejscowych uniwersytetów.

Czego pięćdziesięciolatkowie mogą obecnie pozazdrościć młodym rodzicom kilkumiesięcznego niemowlęcia

Pieluszki
Author: Richard
Source: http://www.flickr.com
Wychowywanie pociech bywa związane z wieloma trudnościami, bez względu na epokę. Większość osób twierdzi, że dzisiaj naprawdę trudno jest odpowiednio wychować syna lub córkę. Tymczasem młodzi rodzice mają ułatwione zadanie, jeśli oczywiście bierzemy pod uwagę spis obowiązków, którym byli zmuszeni podołać młodzi małżonkowie parędziesiąt lat temu. Gotowe desery w słoiczkach, błyskawiczne w przygotowaniu bananowe kaszki bądź dobrej jakości soki bez cukru - to zaledwie niektóre udogodnienia.

Jak zaaranżować dobrą konferencję?

wizja - biznes
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj podróżowanie nie jest niczym zaskakującym. Znacznie więcej osób odwiedza nie tylko Polskę, lecz także świat. Wyjeżdżamy zarówno prywatnie, jak i służbowo. Bez względu jednak na to, dlaczego wyjeżdżamy, musimy się gdzieś zatrzymać. Dzisiaj na rynku działa mnóstwo hoteli, które kierują swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i tych, jacy dostają do hotelu służbowo.

Jakie wybrać, pieluszki ekologiczne czy powszechne jednorazowe?

pieluchy wielorazowe
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Pieluszki wielokrotnego użytku stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Nie musimy ich prać w wysokich temperaturach, prasować czy też nabywać nieustannie od nowa. W jaki sposób rozpocząć, które stosować? Jakie są idealne? Które zakupić żeby były obojętne dla skóry twojego dziecka? Czy niższa cena to rozsądna oszczędność czy ryzyko, iż pieluchy wielorazowe się zniszczą już po pierwszym prasowaniu?

Co można zrobić by jedzenie na domowym przyjęciu smakowało wszystkim? Czy są jakieś inne pomysły niż przygotowywanie wszystkiego samemu?

mięso - migawka
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Zrobienie jedzenia na przyjęcie to nie jest taka szybka sprawa. Tym bardziej gdy zapraszamy więcej niż dwie osoby. Jak chcemy zrobić wrażenie na kimś to o wiele więcej czasu spędzamy na myśleniu nad tym jakie przekąski czy potrawy zrobić. Jak możemy ułatwić sobie to zadanie? I co może być dobrym pomysłem w takiej sytuacji?

Jak zaplanować wolny czas? Może weekend w Kazimierzu Dolnym? Odpoczynek pod Warszawą brzmi zachęcająco...

Kazimierz Dolny - atrakcje
Author: Jeroen Fossaert
Source: http://www.flickr.com
Sporo ludzi ze względu na wykonywaną pracę nie znajduje dyspozycyjności na wielodniowe wycieczki. Dobrym rozwiązaniem zdaje się wypad weekendowy. Jeśli jednakże pojawi się taka koncepcja istnieje obowiązek podjęcia decyzji – gdzie się wybrać? Alternatyw jest dużo. Polska to wyjątkowo ładny kraj. Posiada dużo zakątków, o których zwykle nie mamy pojęcia. Warto więc przy poszukiwaniu konkretnego miejsca wypadu, przeszukać mapę Polski , aby zaznajomić się z obszarami, które bywają wyjątkowo ładne.

Moda na eko – coraz więcej produktów przyjaznych środowisku

fotka - jedzenie
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Obserwując uważnie obecne trendy można zauważyć, iż coraz częściej wraca się do natury – dotyczy to niemal każdego aspektu życia. Nie chodzi już tylko o żywność, natura zaczyna królować również w świecie modowym. Coraz częściej można dostrzec zwiększającą się liczbę kosmetyków nazywanych eko.

Dla maluszka dobierz to, co zupełnie bezpieczne, nieraz lepiej dopłacić, aby zyskać świadomość, że dziecko ma to, co wartościowe

Dziecko na pieluszce
Author: Seum Shine
Source: http://www.flickr.com
Mamy maluszków stają przed trudnym wyzwaniem, jaki okazuje się zakupienie potrzebnych artykułów dla dziecka. To normalne, że przy podobnych zakupach pragną zakupić to, co dla dziecka będzie najlepsze. Dzisiaj w salonach z produktami dla dzieci można zakupić dużo przydatnych i wartościowych przedmiotów. Asortyment bywa tak szeroki, że rodzice czasami mają wątpliwości, co wybrać.

Pages